HAKKIMIZDA
Yeni Çatı Gıda, 2012 yılında kurulmuş, kurulduğu günden itibaren hızla kurumsallaşarak, sektörde öncü bir firma konumuna yükselmiştir.

2014 yılından itibaren, Eti Maden İşletmeleri bünyesinde üretilen, yerli ve doğal Eti Matik Bor Temizlik Ürünü’nün yurtiçi ve yurtdışı yetkili dağıtıcısıyız. Türkiye genelinde, bayilerimizle birlikte sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, Yeni Çatı ailesi olarak her gün gelişiyor ve genişliyoruz.

En temel ilkemiz, dağıtıcısı olduğumuz ürüne olan güvenimize istinaden, yaptığımız satışların sırasında ve sonrasında bizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her anda yanınızda olmak, ulaşılabilir olmaktır.

Bizlere karşı gösterdiğiniz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz…

 

 

 

MİSYONUMUZ

 

Sağlıklı, kaliteli, güvenilir ve yerli ürünlerimizin sizlere en etkin yollarla ulaşabilmesi ve sizlerin memnuniyetiniz bizim temel misyonumuzdur.

 

 

VİZYONUMUZ
"Milli servetimiz bor" madeninden üretilen ve dünyada ilk ve tek olan Eti Matik Bor Temizlik Ürünü’nün, öncelikle kendi ülkemizde olmak üzere, dünyada en iyi şekilde tanınmasını ve en verimli koşullarda sizlere ulaşmasını sağlamaktır.

WLM